محل تبلیغات شما

از سال 1392 تا الان که 1398 هست خیلی اتفاقات افتاد و من خیلی درگیر بودم و نشد که ثبت خاطرات کنم.

مرداد1394 کولونوسکوپی کردی و پولیپ روده ات را دکتر اسماعیلی برطرف کرد.

بهار 1396 به کلاس ژیمناستیک و موسیقی ب و زبان ایران مهر رفتی و چقدر خوشحالم از بزرگ شدنت.ژیمناستیک چون به گردنت فشار میاورد از مهرماه دیگه نفرستادمت.

مهر 1396 به پیش دبستانی رفتی.الان کلاس موسیقی و زبان و بدمینتون میری.

بعداز نوروز 1397 یک نامه از مدرسه آوردی که در استعدادیابی بدمینتون انتخاب شدی و چقدر من و بابا از اینکه استعدادهایت شکوفا شده و همه پی به استعدادت میبرن خوشحالیم.سالم و شاد باشی عزیزدلم.

مهر 1397 کلاس اول رفتی و بالاخره به آرزوت رسیدی و باسواد شدی.این بهترین اتفاق زندگیت بود.بهت افتخار میکنیم عزیزدلم.سه تا کتاب نوشتی و کلی از معلم جایزه گرفتی.هربار که میومدم مدرسه ات معلم میگفت رهام عالی هست.

روز اول مهر بابا شیفتکار بود و نبود .من مرخصی گرفتم و تنها بردمت مدرسه .چقدر خیابان شلوغ و پرترافیک بود به سختی میشد رانندگی کرد.در برگشت با سرویس به خانه آمدی.تو زیباترین و بهترین هدیه ای بودی که خدا به من و بابا داد.

نوروز98 به لاهیجان رفتیم 4روز مسافرت هوبی بود.از7فروردین آبله مرغان گرفتی وبا لیمو و فرنی و سوپ و غذاهای خنکی تا14 فروردین خوب شدی و 16 ام رفتی مدرسه.بعد از عید دوتا دندان پایینت افتاد و دندان جدید دراوردی و کلی خوشحال شدی.و فرشته مهربان ماشین و ساعت شنی برات آورد.

همه دوستت دارن.خدا همیشه پشت و پناهت باشه.

تیر1398 برات کانون زبان ثبت نام کردیم.عاشق کلاس رباتیک هستی.

الان هم شهریور 1398 هست و خرید مدرسه انجام دادیم تا به کلاس دوم بری و افتخارآفرینی کنی مثل سال گذشته و خوش بدرخشی.

کلاس زبان ،موسیقی(تنبک)،بدمینتون،شطرنج،یوسی مس و رباتیک میری و و همه معلم هات ازت راضی هستن و میگن عالی هستی.

درخشش کتاب نویسی و شعرگفتن و کلیپ چالش انرژی مثبت و نواختن تنبک رهام عزیزم در دوران کرونا

تولد8سالگی رهام ناز

دانشمند کوچک 8ساله مامان و بابا

کلاس ,مدرسه ,مهر ,رفتی ,شدی ,زبان ,شدی و ,افتاد و ,و کلی ,به کلاس ,و همه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها